www.PRAMENY.net občerstvení pro duši

Hry - kategorie

Zdravím z nových Pramenů, na stránkách ještě pracujeme takže vše ještě není úplně dokončené. Bohužel nebylo možné přenést hodnocení a komentáře ze staré verze, začínáme tedy nanovo.

Právě přítomno: 96 hostů a žádný člen

pondělí, 25 červen 2007 14:46

Rodinné problémy Doporučený

Napsal(a) 
Hodnotit
(0 hlasů)

Dva muži se potkají a dají řeč. Jeden povídá druhému o problémech s jedním z jeho dětí.

Ten druhý ho chvíli poslouchá a pak povídá: “Ty si myslíš, že máš rodinné problémy? Tak si představ mojí situaci: Před pár lety jsem potkal mladou vdovu s dospělou dcerou a vzali jsme se. Po nějaké době se můj otec oženil s mou nevlastní dcerou. Tímpádem se z mé nevlastní dcery stala má nevlastní matka a můj otec se stal mým zetěm.

A navíc se moje manželka stala tchýní svého tchána. Potom se dceře mé manželky – mojí nevlastní matce – narodil syn. Ten chlapec se stal mým nevlastním bratrem, protože byl synem mého otce, ale byl také synem dcery mé manželky, takže se stal také vnoučetem mé manželky. A to ze mně udělalo dědečka mého nevlastního bratra.

A to ještě pořád nic nebylo, dokud jsme s manželkou neměli syna. Teď sestra mého syna – moje tchýně – je také babičkou. Takže teď je můj otec švagrem mého dítěte, jehož nevlastní sestra je manželkou mého otce.

Jsem švagrem své nevlastní matky, moje manželka je tetou svého vlastního dítěte, můj syn je synovcem mého otce a já jsem svůj vlastní dědeček. A ty si myslíš, že máš rodinné problémy.”

Shlédnuto 6472 krát Naposledy změněno neděle, 02 červen 2013 22:27
Dále v této kategorii: Co je to babička? »

Zanechat komentář

Vkládejte prosím jen smysluplné komentáře. Komentář bude zveřejněn po schválení administrátorem. Urážlivé či jinak eticky nevhodné komentáře nebudou zveřejněny.