www.PRAMENY.net občerstvení pro duši

Hry - kategorie

Zdravím z nových Pramenů, na stránkách ještě pracujeme takže vše ještě není úplně dokončené. Bohužel nebylo možné přenést hodnocení a komentáře ze staré verze, začínáme tedy nanovo.

Právě přítomno: 597 hostů a žádný člen

pondělí, 25 červen 2007 14:30

Dětské perličky Doporučený

Napsal(a) 
Hodnotit
(0 hlasů)

Jednou v neděli, během modlitby, se ozvalo hlasité hvízdnutí z jedné ze zadních řad. Garyho matka byla zděšena. Štípla ho aby zmlknul a po shromáždní se ptá: “Gary, proč jsi něco takového udělal?” Gary rozvážně odpoví: “Prosil jsem Boha, aby mně naučil hvízdat… a on to zrovna v tu chvíli udělal.”

Modlitba malého chlapce: “Drahý Bože, dávej, prosím tě, pozor na mého tátu a mámu a mou sestru a mého bratra a mého pejska a taky na mně. A prosím tě, dávej pozor taky na sebe, protože kdyby se ti něco stalo, nevím, co bysme si počali.”

Rabbi povídá šestiletému chlapci: “Takže tvá matka za tebe každý večer říká modlitby? To je chvályhodné. Co říká?” “Díky Bohu, že už je v posteli.” Odpoví chlapec.

Poté, co matka uloží své děti do postele, převlékne se do starých kalhot a vytahané košile a jde si mýt vlasy. Slyší, jak děti čím dál víc řádí a dojde jí trpělivost. Nakonec si kolem hlavy omotá ručník, vtrhne do pokoje, a přísným varováním je odkáže znovu do postele. Když odchází z místnosti, zaslechne svého tříletého synka, jak třesoucím se hláskem povídá: “Kdo to byl?”

Můj vnuk byl u mne jednoho dne na návštěvě a zničeho nic se zeptal: “Babi, víš, že Bůh a ty jste si podobní?” Nad hlavou jsem téměř pocítila svatozář a zeptala jsem se. “Vážně? Čím jsme si podobní?” “Oba jste staří.” Zazněla odpověď.

Shlédnuto 6082 krát Naposledy změněno pátek, 05 duben 2013 23:36

Zanechat komentář

Vkládejte prosím jen smysluplné komentáře. Komentář bude zveřejněn po schválení administrátorem. Urážlivé či jinak eticky nevhodné komentáře nebudou zveřejněny.